Zeynep Dörtkardeşler Instagram hesabı var mı | kimdir?

Zeynep Dörtkardeşler Instagram hesabı var mı | kimdir?

Zeynep Dörtkardeşler Instagram hesabı var mı, kimdir? İşte detaylı bilgi: 1989 İzmir doğumludur. Güzel oyuncu Zeynep Dörtkardeşler Karşıyaka Kız Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuştur.

Zeynep Dörtkardeşler Karşıyaka Spor’da yedi yıl Voleybol oynamıştır. Daha sonra mankenliğe başlayan Zeynep Dörtkardeşler 2005 Best of Model Turkey yarışmasında En İyi Fizik seçilmiştir. Daha sonra İstanbul’a taşınmıştır. Oyuncu Uğurkan Erez Ajans’a bağlı olarak mankenlik yapmıştır. 2007 yılında Doktorlar dizisinde Aslı karakterini canlandırmıştır. Ve yine 2007 yılında Kader dizisinde oynamıştır. 2011 – 2012 yılları arasında Dinle Sevgili adlı dizide Hande rolünü canlandırmıştır.

Zeynep Dörtkardeşler’in fiziksel özellikleri nelerdir?

Boyu : 1.78

Kilosu: 60

Göz rengi: Kahve

Bedeni: 36

Burcu: Aslan

Güzel oyuncu ve manken 27.10.2014 tarihinde Alp Kırşan ile nişanlandı ve 14.12.2014 tarihinde ise başarılı oyuncular evlenmiştir.

Bir süredir birlikte olan Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeşler ilişkilerini nikâh masasına taşıdı.

‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’  yarışmasının sunucusu Alp Kırşan, oyuncu Zeynep Dörtkardeşler ile ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasının çekimleri için geldikleri Muğla’nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi’nde Ottoman Palace Otel’de evlendi.

Sade bir tören ile dünya evine giren genç çift bir süredir birliktelikleri ile kamuoyunda örnek teşkil ediyordu. Oyuncu Zeynep Dörtkardeşler, Alp Kırşan’a evet diyerek hayatını ünlü sunucu ile birleştirdi.

Acun Ilıcalı ve Uğurkan Erez

Çiftin nikahını Ula Belediye Başkanı Ümit Karaaslan kıyarken nikah şahitliklerini ise Acun Ilıcalı ve Oğuz Kılınç yaptı.

Zeynep Dörtkardeşler’in Instagram hesabı var mı?

 

Zeynep Dörtkardeşler’in  Instagram hesabı @zeynep_4k görmek için TIKLAYIN.

 

Zeynep Dörtkardeşler ALp Kırşan Instagram fotoğrafı