Topman İstanbul mağazaları nerede? Adres ve telefon numaraları

Topman İstanbul mağazaları hakkında adres bilgileri, yol tarihi ve telefon numaraları…

Topman’ın İstanbul’da sadece 2 mağazası bulunuyor ve ikisi de Avrupa Yakası’da… Birisi Beyoğlu’nda, diğeri Nişantaşı’nda…

Topman İstanbul mağaza bilgileri…

TOPMAN BEYOĞLU

Taksim Meydanı’ndan İstiklal Caddesi’ne girildikten sonra 2-3 dakika yürüme mesafesinden sonra sağ tarafta kalıyor. Starbucks’ın hemen yanında…

Adres: Taksim İstiklal Caddesi No: 34 Beyoğlu

Telefon: (0212) 243 00 28

Topman Beyoğlu

Topman İstiklal Caddesi şubesi – harita (Haritanın büyük halini görmek için görselin üzerine tıklayın)

Topman İstiklal Beyoğlu harita

TOPMAN NİŞANTAŞI

Topman’in İstanbul’daki ikinci mağazası Nişantaşı’nda bulunuyor. Topman Nişantaşı, Valikonağı Caddesi ile Abdi İpekçi Caddesi’nin kesiştiği köşede yer alıyor. Valikonağı Caddesi üzerindeki Caffe Nero’dan Taksim yönüne doğru gittiğinizde 1 dakika bile yürümeden sol tarafta kalıyor.

Adres: Abdi İpekçi Caddesi No: 2, Nişantaşı/Şişli

Telefon: (0212) 291 08 40

Topman Nişantaşı

Topman İstiklal Caddesi şubesi – harita (Haritanın büyük halini görmek için görselin üzerine tıklayın)

Topman Nişantaşı harita

Topman İstanbul hakkında yorumlar

Ekşisözlük’te Topman İstanbul hakkında yapılan birkaç yorum şöyle:

  • Eski zamanlarını aratan erkek giyim markası. O kadar da eskiye gitmeye gerek yok aslında. 2010’lara kadar çok severek alınacak bir çok şeyi bulabiliyor başka yere uğramıyor iken, son 2-3 senedir -içeriden istediğin ne varsa bedava al- denilse eli boş çıkılabilecek duruma geldi. Aksesuar ve takılardaki çeşitlilik de eskiye göre çok azaldı.
  • Bu sezon (2014) ocağımıza incir ağacı dikmeye ant içmiş süpersonik marka. Düzenli takipçisiyim zaten senelerdir. Oldukça beğenirim. Birkaç yıldır istediğim performansı göremiyordum ürünlerinde ancak bu sezon hakikaten mükemmel. Bakın kaç oldu gidip gidip alışveriş yapıyorum.Her seferinde bir sürü üründe daha aklım kalıyor. Ne diyeyim tebrikler Topman.
  • Muadili yok. Donuyla çorabıyla, pantolonuyla tişörtüyle, ayakkabısıyla küpesiyle en sonunda beni baştan aşağı ele geçirecek. Buraya kapılalı beri başka giysiciye yüz vermez, başka mağazadan lezzet almaz oldum.
  • Döviz kurlarının Türkiye’de alıp başını gitmeden ve tekstil ithalat vergisine yaklaşık yüzde 40 ek zam daha yapılmadan evvel rahatlıkla alışveriş yapabildiğim fakat son 1.5-2 senedir (yazı 2012 yılında yazıldı) nadiren bir şeyler alabildiğim erkek giyim mağazası. Bundan 2 sene önce 20-30 lira olan t-shirtler 50-60 lira gibi fiyatlara çıktı. Adeta ülke ekonomisinin global para piyasasını baz alırsak battığının kanıtıdır.