Survivor All Star 2015 ne zaman başlayacak? (Doğru tarih)

Survivor All Star 2015 ne zaman başlayacak. tv8’de yayınlanacak Survivor All Star 2015’in ilk bölümü ne zaman ekrana gelecek?

Daha önceki Survivor yarışmalarında yer alan isimlerin yarışacağı Survivor All Star 2015, 22 Şubat Pazar günü başlayacak.

NİHAT DOĞAN – ACUN KAVGASI

Survivor All Star başlamadan önce ilginç bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı ile Nihat Doğan, Survivor için görüşmeler yaptıkları sırada büyük tartışmalar yaşadı.

Survivor All Star 2015 ne zaman başlayacak bilinmiyordu ama yarışmacılar için görüşmeler yapılıyor. Bu isimlerden biri de Nihat Doğan’dı…

Nihat Doğan konuyu şu şekilde anlattı: 

“Aylar önce Survivor’dan teklif aldım. Acun 6 ay önce ‘Survivor All Star yapacağız’ dedi; kabul ettim. Rakamsal bir sorun olduğu doğrudur… Survivor’a katılmayı istedim. Hatta menajerimle konuştuk ve spor yapmaya başladım.

Ben paragöz bir insan da değilim. Hayatımın hiçbir döneminde de paraya tamah etmedim. Acun ile aramızda enteresan bir gerginlik oldu. Mesele para meselesi değildi ama konu oraya taşındı. Nahoş şeyler yaşandı. Acun Ilıcalı’yla yaklaşık bir ay konuşmadık. O dönem bana iki kanaldan daha teklif vardı.

Acun’a ‘Bak böyle yapıyorsun ama teklif var, giderim’ dedim.

Daha sonra bir alışveriş merkezinde karşılaştık ve Acun ‘Biz niye böyle olduk?’ dedi”

Survivor All Star 2015 ne zaman yayınlanacak?

Survivor All Star 2015 ne zaman ekrana gelecek? tv8’de saat kaçta başlayacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Sadece Survivor All Star 2015 ne zaman başlayacağına dair tarihten ibaret.

Acun’un sitesinde Survivor hakkında tanıtım haberleri başladı. Genel olarak yarışmaya katılacak isimlerin daha önceki yarışmalarda neler yaptığına dair videolar hazırlandı.

Ayrıca, program isimlerinin yer aldığı üst bantta Survivor başlığı uzun zamandır yer almıyordu. O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz başlıklarının ardından 3’üncü sırada linki konuldu.

Linklerin sıralaması Bu Tarz Benim, 3 Adam, Hülya Avşar, Ütopya, Ver Fırına, Süper Lig maç özetleri ve rayting sonuçları olarak devam ediyor.

Survivor All Star yarışmasına katılacak isimler tek bir seferde açıklanmadı. Parça parça açıklanmaya devam ediyor.

Sizlerle Survivor All Star 2015 ne zaman başlayacağına dair bilgileri paylaştık.