Sıcak Kalpler (Warm Bodies) filminde Julie kimdir?

Sıcak Kalpler (Warm Bodies) filmi bir zombi ile normal bir kızın aşk hikayesini anlatıyor.

Esas kız rolünde Julie karakteri karşımıza çıkıyor. Sıcak Kalpler filminde Julie karakterini Teresa Palmer canlandırıyor.

Teresa Palmer, 26 Şubat 1986 tarihinde Avustralya‘da doğdu. Bir giyim firması olan Cotton On’un outlet mağazasında çalışırken keşfedildi.

İlk olarak Wolf Creek (Kurt Kapanı) isimli filmde küçük bir rol aldı. Havuz partisinde bir kızı canlandırıyor.

İlk ciddi rolü 2:37 filminde Melody karakteri ile oldu.

Teresa Palmer daha sonra December Boys, Wish You Were Here, The Sorcerer’s Apprentice, Take Me Home Tonight, The Ever After ve Knight of Cups filmlerinde oynadı

Şimdiye kadar büyük filmlerde rol almadı. Birkaç film hariç star oyuncuların olmadığı filmlerde yer aldı.

KİMİNLE EVLİ?

Sıcak Kalpler filminin yıldızı Teresa Palmer, 2013 yılında Mark Webber ile evlendi. Mark Webber de Teresa Palmer gibi oyuncu. Aynı zamanda yapımcılık ve yazarlık da yapıyor. İkili, 15 ay birliktelik yaşadıktan sonra nişanlandı. 4 aylık nişanlılık süresinden sonra evlilik geldi.

Teresa Palmer ile Mark Webber çiftinin 2014 yılında bir erkek çocukları oldu. Çocuklarına Bodhi Rain Palmer adını verdiler.

TERESA PALMER’IN OYNADIĞI FİLMLERİN OLDUĞU BİR KLİP…

Sıcak Kalpler filminin konusu…

Sıcak Kalpler zombi-komedi türünde bir film… Şehrin büyük bölümünü zombiler ele geçirmiş durumda. İnsanları bulup kanlarıyla besleniyorlar. Zombi olmayan insanlar ise daha azınlıkta. Onlar da büyük duvarlar yaparak zombileri kendilerinden uzak tutmaya çalışıyor. Kendilerine bir çeşit kale yapmışlar.

Ancak bir sorun var. Duvarlar içindeki kaynaklar sınırlı ve insanların yiyecek ve başka temel ihtiyaçlara gereksimleri var. Bunun için gençler, dışarı çıkıp ihtiyaç dahilinde bulduklarını alıp tekrar duvarların ardına getiriyor. Ancak bu çok tehlikeli bir iş. Çünkü işin sonunda zombilere yem olmak da var.

Bir gün Julie’nin de aralarında olduğu gençler dışarı çıkıyor. Ancak zombilerin saldırısına uğruyor. Sevgilisi ve arkadaşları ölürken Julie, bir zombi tarafından kurtarılıyor.

Sıcak Kalpler filminin ilginç hikayesi de böylece başlıyor. Bir tarafta erkek arkadaşı zombiler tarafından yenilmiş Julie, diğer tarafta adının sadece baş harfi olan R’yi hatırlayan havaalanındaki bir uçakta yaşayan bir zombi