Şeref Meselesi hangi gün yayınlanıyor?

Şeref Meselesi dizisinin yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor? Ayrıca tekrar bölümleri ne zaman ekrana geliyor? 4’üncü bölüm sonu itibariyle dizi hakkında son bilgiler haberimizde…

Kanal D’nin Şeref Meselesi dizisinin yeni bölümleri Pazar akşamları ekrana geliyor. Saat 20.00’de başlıyor.

Şeref Meselesi dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Tekrar bölümlerin kesin saati yok. Genel olarak Salı günleri gece yarısından sonra ekrana geliyor. Cumartesi günleri öğle saatlerinde 13.00 – 14.00 arasında başlıyor.

Şeref Meselesi hangi semtte çekiliyor – tıklayın

Şeref Meselesi hakkında son bilgiler

Şeref Meselesi dizisi Kanal D’nin bu sezonki en iddiaları yapımlarından biriydi. Hatta bu dizi için bir ilk gerçekleşti ve Şeref Meselesi’nin galası yapıldı. Daha önce hiçbir Türk dizisi için böyle bir gala yapılmamıştı.

Bu kadar iddialı ve çokça reklamı yapılan yapım son rakamlara büyük bir çıkış yakalayamadı. 4’üncü bölümün reyting sonuçlarına göre dizi genel seyircide 15’nci sırada yer aldı. Geride kaldığı yapımlar arasında O Hayat Benim ve Küçük Gelin dizilerinin özet bölümleri yer alıyor. Yani insanların daha önce izledikleri bir bölüm bile Şeref Meselesi’nin yeni bölümünden daha fazla reyting almış.

Diğer taraftan AB grubunda genele göre oldukça başarılı. Şeref Meselesi; O Hayat Benim ve Gönül İşleri dizilerinin ardından 3’üncü sırada yer aldı.

Şeref Meselesi genel seyircide ilgi çekmese de, üst gelir grubu izleyicisinin beğenisini kazanmışa benziyor.

Dizi yayından kalkacak mı?

Bu rakamlardan sonra dizinin 8’nci bölümden sonra yayından kaldırılacağına dair söylentiler çıkmaya başladı. Kanal D bu dedikoduları yalanladı ve bu açıklamayı yayınladı:

“Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı,Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı “Şeref Meselesi” dizisinin 8. bölümde yayından kaldırılacağı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

“Şeref Meselesi”, Pazar günleri saat 20.00’de yeni bölümleri ile Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek