Şeref Meselesi Derya (Şükran Ovalı) kimdir?

Şeref Meselesi Derya (Şükran Ovalı) kimdir?

Kanal D’nin yeni dizisi Şeref Meselesi’nde Derya karakterini Şükran Ovalı canlandırıyor.

Şükran Ovalı, 2007 yılından beri televizyon ekranlarında olan bir oyuncu. Daha önce Bez Bebek, Aşk Yakar, Kahramanlar, Bir Bulut Olsam, Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi, Reis, Kötü Yol, Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa ve Cinayet dizilerinde  oynadı. Ayrıca Alia ve Ev filmlerinde rol aldı.

Şükran Ovalı kimdir?

1 Nisan 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Çocukluğu İzmir’de geçti. Daha sonra İstanbul’a gelip Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun oldu.

Derya rolü

Şeref Meselesi’ndeki Derya bir yandan rahat, diğer yandan sorumluluk sahibi bir çizgi çiziyor. Erkeklerin ilgisinden memnun gözüküyor. Ancak iç dünyasında küçük kız kardeşini içkici ve kumarbaz babasından koruyan, kazandığı parayı eve getiren bir insan

Kanal D’nin sitesinde Derya için şu ifadeler yer alıyor

Derya 23 yaşında. Çok güzel bir yüze ve düzgün bir fiziğe sahip genç bir kız. Dobra, harbi diye tanımlanabilecek bir kişiliğe sahip. Özgürlüğüne düşkün, hatta biraz da çapkın bir kız. Annesi, üvey babası ve küçük kardeşi ile beraber Kübra’ların yaşadığı apartmanda oturuyor. Kübra’nın tek arkadaşı o. Derya, üvey babasının rahatsız edici tavırlarından kurtulmak için evden ayrılmayı, kendi başına yaşamayı kafasına koyacak. İlk gördüğü andan itibaren çok beğendiği ve hoşlandığı Yiğit’e olan ilgisi ise zamanla nefrete dönüşecek. Ancak hayat ileride yollarını beklenmedik bir şekilde tekrar kesiştirecek.

Derya kendini anlatıyor

Paylaşmayı seviyorum. Aklımdan geçeni söylemeyi seviyorum. Kendim olmayı seviyorum. Annemi kardeşimi o adamdan uzaklaştırmak istiyorum. Kız kardeşimin daha güzel bir hayatı olsun istiyorum. Benim gibi yaşasın istemiyorum. Onun hayatı benden daha kolay olsun istiyorum.

Şeref Meselesi 1’nci bölüm fragmanı

Şeref Meselesi dizisinde Şükran Ovalı’nın yanı sıra Yasemin Allen, Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Tilbe Saran, Şerif Erol ve Burcu Biricik rol alıyor. Dizinin ilk bölümü 23 Kasım Pazar günü saat 20:00’de ekrana gelecek.

Şeref Meselesi dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?