Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda hangi otelde çekildi?

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filmi hangi otelde çekildi? Filmin çekildiği otelin adı nedir, nerede?

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filminde erkekler Cem, Mert, Yiğit ve Ergün, kızlara cenazeye gideceklerini söyleyip Esra ile Mert’in düğününden önce bekarlığa veda partisi için bir otele giderler. Esra, Didem ve Zeynep, erkeklerin bu yalanı ortaya çıkarır ve erkeklerin peşlerinden otele giderler.

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filminde erkekler, Antalya‘nın Belek ilçesindeki Royal Adam & Eve Hotel‘e gidiyor.

Royal Adam & Eve Hotel, 5 yıldızlı bir otel.

Otelde, Romantik Komedi 2 kahramanlarımızın kaldığı gibi lüks odalar da var. Mesela Parti Villası, 600 metrekare büyüklüğünde. 500 metrekare özel bahçesi, 80 metrekare özel havuzu bulunuyor. En fazla 6 kişinin kalmasına izin veriliyor.

Adam & Eve Otel villa

Romantik Komedi 2 filminin çekildiği otel hakkında yorumlar

Romantik Komedi 2 filminin çekildiği Royal Adam & Eve Hotel hakkında tripadvisor sitesindeki yorumlar:

 • Kasım ayında açık olduğu için tercih ettiğimiz ve beklentiyle gittiğimiz bir oteldi. Belli ki yaz ayları çiftler için çok hareketli, bol eğlenceli geçiyor fakat kasımda yemekler, şovlar, plaj tüm hizmetler, her şey sıradandı. Odalar biraz yenileme istiyor ve özellikle havlu bornoz takımları.
 • Çok etkileyici bir dizayn otel.
  Otelde herhalde binlerce metrekare ayna kullanılmış olmalı. Boyalı duvar yok gibi bir şey.
  Odada ve otelde her şey sizi devamlı sevişmeye yönlendiriyor.
  Odalar 64 metrekare, çok büyük. Odada jakuzi, yemek yenilebilecek bir oda sehpa, büyük lcd televizyon, yatak boyunda deri bir ek yatak, koltuk ve balkomda bir yatak daha.
  Led ışıklandırmalarla odayı istediğiniz mood’a sokabiliyorsunuz. İki kişilik duş bölümü ayrıca güzel.
  Odada blind perde ile tam karanlık sevenler için mükemmel uyku çok yakın.
  Oda ile ilgili tek negatif yorumun oda kapısı altında giren koridor ışığı.
  Otel restoranı çok kaliteli. Yemek bir ziyafet. Ancak çıkış günü saat 12.00’den sonra otelden yararlanmanızı engellemeleri çok terbiyesizce.
  Havuz sanırım Türkiye’nin en uzun havuzu ve çok güzel. 100 metre sanırım. Havuz etrafındaki lokanta lezzetti, kokteyller süper.
  Akşam animasyonları hem lobi hem sahilde çok üst kalitede.
  Beni gerçekten rahatsız eden 3 unsur
  1 – Çok fazla Rus var. Sevmediğimden değil ama bu kadarı rahatsız edici geldi.
  2 – Otel personeli kabaca.
  3 – Çıkış günü her şey dahilden yararlanmanız engelleniyor.

Antalya bikinili kadın havuz

Romantik Komedi 2 filminin çekildiği otel hakkındaki yorumların devamı…

 • Balayı için tercihimiz Adam&Eve oldu. Eğer balayından beklediğiniz herşey dahil konseptli sakin ve dinlendirici bir tatil ise kesinlikle tercih etmenizi öneririm. Çoluk çocuk gürültüsünden uzak, kolunuzdan bacağınızdan çekiştiren animatörler yok. En beğendiğim aktiviteler arasında gece barda yapılan konsept partiler. Ayrıca spasını da denemenizi öneririm.
 • Hizmet noktasında bu otel kesinlikle sınıfta kalır. Yemekler, çalışanlar inanılmaz özensiz. Yalnız eğlenmek için gidiyorsanız başka bir yer aramayın derim.Devamlı hareket halinde bir otel. Her gün değişik bir konseptle partiler yapılıyor ve diğer oteller gibi gereksiz animasyonlara yer verilmiyor. Fazla çocuk yok. Oda tasarımları farklı. Neredeyse aradığınız her içki var. Çift olarak gitmenizi tavsiye ederim.
 • Balayı için gittiğimiz bir oteldi.  Otele girdiğim günden çıktığım güne kadar, etrafımdaki detayları inceledim desem yalan olmaz. Tam bir konsept otel. Cennet teması çok güzel işlenilmiş. Çocuklu aileler için pek uygun değil. Daha çok çift olarak kendinizi şımartmak için seçebileceğiniz bir otel.

Bikinili kızlar köpük partisi

 • Balayı tatili için geldiğimiz Adam and Eve otelindeki 4. günümüz… Ve gideceğimiz günü iple çekiyoruz. Eğlence ve animasyon isteyen hiç kimseye tavsiye etmiyoruz.. Başta görsellik olarak sizi büyülüyor ancak birkaç saat içinde ne kadar yanıldığınızı anlıyorsunuz..Gösteri olarak tanımlanan her şey aslında abartıdan ibaret.