Poyraz Karayel 8. bölüm çalan şarkı nedir? (Müslüm Gürses)

Poyraz Karayel 8. bölüm 25 Şubat Çarşamba akşamı ekrana geldi. Poyraz Karayel 8. bölümde çalan şarkının adı nedir?

Poyraz Karayel 8. bölüm #senikaybedersem etiketiyle birlikte yayınlandı.

Poyraz Karayel 8. bölüm ile bir Müslüm Gürses şarkısı da ekrana geldi. Müslüm Gürses‘in Nilüfer isimli şarkısı çaldı.

NİLÜFER ŞARKI SÖZLERİ

Zamanın eli değdi bize
Çoktan değişti her şey
Aynı değiliz ikimiz de
Zaaflarına bir gece
Hatalarına bir nilüfer
Sevgisizliğine bir kalp verdim
Artık geri ver
Geri veremezsin aldıklarını
Artık geri ver
Geri verilmez hiçbir yanılgı

Yokluğuma emanet et
Sende benden kalanları
Her şeyi al
Bana beni geri ver
Bir şansım olsun
Başka yer, başka zaman
Sensiz ömrüm olsun

Poyraz Karayel 8. bölüm – neler yaşandı?

Poyraz Karayel 8. bölüm, Bahri’nin oğlu Sadreddin’in sırrını öğrenmesiyle başladı. Sadreddin, Kulaksız’ın oğlunun öğrenmişti ve Bahri kamera kaydını gördü. Oysa Sadreddin, daha önce Kulaksız’ın oğluna dokunmadığını söylemişti.

Sadreddin, babasıyla konuşurken Sefer, Zülfikar ve Taş Kafa’nın da bu işin içinde olduğunu Kulaksız’ın oğlunu bu üçünün gömdüğünü söyledi.

Sadreddin, oğlunun yalan söylediğinin ortaya çıkmasından sonra en yakınındaki üç adamın da yalan söylediğini öğrenmiş oldu.

Bahri, bir daha hiçbirini görmek istemediğini söyleyip hepsini gönderdi. Sefer ve Zülfikar, bir yandan Bahri’ye yalan söylemenin pişmanlığını yaşarken diğer yandan Sadreddin’i oldukça öfkeliler. Çünkü yardım ettikleri Sadreddin, ikisini anında sattı. Taş Kafa ise bu olaylardan uzakta, amcasının sağlık sorunları ile ilgileniyor.

Poyraz Karayel 8. bölüm diğer yandan Ayşegül ile Poyraz’ın yaşadıklarına tanıklık ediyor. Ayşegül, Poyraz’ın babasının adamı olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşadı. Bu sinirle birlikte babasının evini terk etti. Poyraz da Ayşegül’ün peşinden gitti. Uzun süre evinin kapısını çaldı.

Poyraz ve Ayşegül tartışmaya başladı. Poyraz kendini affettirmeye çalışıyor, Ayşegül ise bir daha onu görmek istemediğini söylüyordu.

Tam bu sırada Ayşegül, “Nereden bilecem ben diğer söylediklerinin yalan olmadığını? Rüşvet almadığını mesela” dedi. Poyraz, bu sözleri duyunca evden gidiyor.

Bölümün sonlarına doğru ise Poyraz, kendisine yapılan büyük ihaneti öğreniyor ve böylece vereceği kararları tamamen değiştiriyor.