Poyraz Karayel 17. bölüm çalan şarkının adı nedir?

Poyraz Karayel 17. bölüm 29 Nisan 2015 tarihinde yine heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geldi.

Poyraz Karayel 17. bölüm duygusal bir şarkıya sahne oldu. Peki bu şarkıyı kim söylüyor ve şarkının adı nedir?

Şarkıyı Mabel Matiz söylüyor ve şarkının adı Gel… Şarkının sözü ve müziği Mabel Matiz’e ait. Düzenlemesini ise Can Güngör yaptı.

GEL ŞARKI SÖZÜ

Gel arsız firar
Düş yollarıma densiz
Ben kaldım viran
Geçmez bu ömür sensiz

Bu dağlar taşlar şahidim olsun
Kalbime sırlarımı gömdüm
Aslı bende, sureti kalsın
Ben görürüm beni aynasız da

Gel anla dikenimden
Güllerim uyansın bahçelerimde
Gel öyle bi’ apansız
Ellerim yansın ah ellerinde
Gel anla halimden
Güllerim uyansın bahçelerimde
Gel öyle bir kal ki
Tan yeri boyansın aşk hançeriyle

Aştım yolları
Aşkı önüme koydum
Bir zeytin dalı
Bir çift göz yeter, doydum

Poyraz’ın Müzeyyen sahnesi için tıklayın

Poyraz Karayel 17. bölüm neler yaşandı?

Poyraz Karayel 17. bölüm Bahri’nin tutuklanması ve Poyraz’ın eski eşi Begüm’üm İstanbul’a gelmesiyle başladı. Begüm daha ilk dakikadan itibaren Ayşegül’den hoşnut olmadı. Sinan’la Ayşegül’ün arasının iyi olduğunu öğrendikten sonra duyguları kıskançlığa doğru evrildi.

Diğer yanda Bahri’ye yapılan kumpas var. Tüm ekip Bahri’yi çıkarmanın yolunu arıyor. Poyraz Karayel 17. bölüm bu iki konu üzerine kuruldu.

3’üncü konu ise Sema ve babasının katili. Bahri’nin hapse girmesi nedeniyle babasının katiliyle yakından ilgilenemedi. Ama tetikçi elinde. Eninde-sonunda Sema, tetikçi ile yüzleşecek.

Poyraz Karayel 17. bölüm Bahri’nin dışarı çıkarılması için ekip bir yol bulmaya çalışır. İşe yarayacak fikir ise Poyraz Karayel’den gelir. Amaçları Bahri’ye tuzak kuran ve hapse girmesine neden olan Zafer’i en can alıcı yerinden vurmak olacaktır.

Bir de Ayşegül’ün yaşadıkları var. Ayşegül, tüm dertleri bitmiş gibi bir de Poyraz’ın eski eşi Begüm’le uğraşmak zorunda kaldı. Babası Bahri’nin de hapse girmediğini kimse söylememişti. Bunu  da hiç istemediği bir şekilde öğrendi.

Poyraz Karayel 17. bölüm aşkların da yer aldığı bir bölüm oldu. Zülfikar fena aşık. Geçen bölümde aşkını kaybettiğini düşünüyordu. Ancak işler çok ilginç bir hal aldı ve iki seven birbirlerine kavuştu.