Poyraz Karayel 16. bölüm Poyraz’ın hastane sahnesi izle

Poyraz Karayel 16. bölüm ile heyecanlı ve komik bir bölüme imza attı.

Poyraz Karayel 16. bölüm en çok konuşulan sahnelerden biri de Poyraz’ın hastanede Ayşegül’ü ziyaret etmesi oldu. ‘Hayırlı olsun’a giden Poyraz, sevgilisi Ayşegül’ün karşısına Poyraz’ca bir giriş yaptı.

POYRAZ KARAYEL HASTANE SAHNESİ İZLE

Poyraz Karayel 16. bölüm Poyraz’ın hastane sahnesi replikleri

Poyraz: Bağımlıyım ben de… Anlatmak, konuşmak iyi gelir diye düşündüm. Birkaç ay önce başladım.

Doktor: Madde bağımlılığı mı, alkol mü?

Poyraz: Benimki hepsinden beter.

Doktor: Damar yoluyla mı alıyorsunuz?

Poyraz: Kalp yoluyla…

Doktor: Peki bu maddenin adı ne?

Poyraz: Maddenin adı Müzeyyen. Aşırı derecede Müzeyyen bağımlılığı varmış bende. İlk defa 4 ay önce gördüm. Görür görmez de bağımlılık yaptı bende. Bir gözleri var, anlatamam. Aslında anlatırım, edebiyatım iyidir de… Anlatmasam daha iyi olur, sizin de şimdi bağımlı olmanızı istemem.

Doktor: Galiba bir kadından bahsediyorsunuz.

Poyraz: Hayır efendim, bir kadından filan bahsetmiyorum. Ben burada aşkın ta kendisinden bahsediyorum. Önce bir kereden bir şey olmaz dedim, sonra bırakırım dedim. Olmadı. Önce aklımı, sonra kalbimi, sonra bütün hücrelerimi ele geçirdi doktor hanım. Geceleri Müzeyyen diye yattım, Müzeyyen diye kalktım. Kendimi avutmak için -inanır mısınız?- iki tane daire sattım, başka Müzeyyenler aldım, olmadı, olmuyor.

Doktor: Anlıyorum ama siz yanlış yere geldiniz.

Kalabalık: Ya bırakın, anlatsın. Ne olur?

Poyraz: Yardıma ihtiyacım var doktor hanım, yardıma ihtiyacım var. Ne bana yardım edin. Ne olur beni de yatırın şuraya. Hem ne güzel yatırım, ilerde ben çok değerlenirim. Ben de artık iyi olmak istiyorum, normal insanlar gibi olmak istiyorum. Dertsiz-tasasız yaşamak istiyorum. Ne olur iyileştirin beni ya… Ya ben hacılara-hocalara mı gitmedim, büyücülere-üfürükçülere mi gitmedim. Hepsi sen git dediler, sen git, sen iflah olmazsın dediler. Senin Müzeyyen’e varman lazım dediler.

Poyraz Karayel 16. bölüm Ayşegül: Sakin olalım di mi?

Poyraz: Ne sakin olucam. Sen ne biçim doktorsun ya… Aşığım, seviyorum. Bağımlıyım ya…

Poyraz Karayel 16. bölüm Ayşegül: Çok kötü, ben sizin kaydınızı açim.

Poyraz: Kayıt, mayıt açma. Yazık bu çocuğa dediler, yazık. Vicdansız bu kız dediler, vicdansız bu kız dediler. Herkes bana düşman oldu biliyor musunuz, herkes. Siz aşktan ne anlarsınız dedim, aşktan ne anlarsınız. Siz Müzeyyen’i bilmezsiniz dedim, bilemezsiniz.