Paramparça yeni bölüm ve tekrarı ne zaman yayınlanıyor?

Paramparça yeni bölüm ve tekrarı ne zaman yayınlanıyor? Star TV’nin Paramparça dizisinin yayın günleri…

Paramparça dizisinin yeni bölümleri pazartesi akşamları yayınlanıyor.

Pazartesi akşamları Paramparça yeni bölüm yayınlandıktan sonra tekrar bölümleri hafta içi ve hafta sonunda Star TV’de yayınlanıyordu.

Ancak Star TV 9’uncu bölümle birlikte tekrar bölümlerden vazgeçti. Artık Paramparça dizisinin tekrarı yayınlanmayacak. Diziyi pazartesi günü izlemeyenler tekrar televizyondan izleme şansını kaybedecek. Ancak Star TV‘nin internet sitesinden izlenebilecek.

Paramparça dizisinin çekildiği yalı – tıklayın

Paramparça yeni bölüm – 9’uncu bölüm fragmanı

PARAMPARÇA DİZİSİNİN KONUSU 

Cihan ve Dilara, birbirleriyle pek anlaşamayan zengin bir çifti… Kızları Cansu ve oğulları Ozan’la birlikte yaşıyorlar. Cihan aslında daha önce boşanmak istemiş ama Dilara hamile kalınca bu isteğinden vazgeçmiş. Oldukça zengin bir çift. Yalıda oturuyorlar, lüks otomobillere biniyorlar. Cihan’ın serveti kurduğu restoran zincirlerinden geliyor.

Gülseren, kızı Hazal ve görümcesi (kocasının kız kardeşi) Keriman ile birlikte yaşıyor. Yoksul bir hayatları var. Gülseren’in kocası Özkan, uzun zamandır Almanya’da yaşıyor. Bunları ne arayıp ne soruyor. Para gönderiyor ama hepsini Keriman alıyor. Gülseren ve Hazal’ın gönderilen paradan haberleri yok. Özkan’ın tamamen kendilerini unuttuğunu sanıyor.

Bu iki ailenin kaderi bir kaza ile kesişiyor.

Cansu bir kaza geçiyor ve hastaneye kaldırılıyor. Doktorlar tedavi sırasında bazı tuhaflıklar fark edince DNA testi yapmaya karar veriyor. Sonuç olarak Cansu’nun Cihan ve Dilara’nın kızı olmadığı ortaya çıkıyor.

Paramparça dizisinin ilk bölümünde bunlar yaşanıyor. Paramparça yeni bölüm ile her hafta olay daha da içinden çıkılmaz hale geliyor.

Çocukların bundan 14 yıl önce hastanede karıştığı anlaşılınca Cihan ve ailesi diğer aileyi bulmaya çalışıyor. Diğer aileyi bulan kişi Cansu oluyor ve gerçek annesiyle yüz yüze geliyor.

Gülseren ilk önce durumu Hazal ve Keriman’dan saklıyor. Ama daha sonra açıklamak zorunda kalıyor.

Hazal zaten gösteriş düşkünü bir kız. Zengin bir ailesi olduğunu öğrenince Gülseren’e karşı cephe alıyor. Keriman ise para koparmanın peşinde. Gülseren ise Hazal’ı kaybetmenin korkusu ile yaşıyor. Hatta bu korkusu daha sonra başına geliyor.