Paramparça dizisi hangi restoranda çekiliyor?

Paramparça dizisi hangi restoranda çekiliyor? Paramparça dizisinin çekildiği kafe nerede, nasıl gidilir?

Star TV’nin Paramparça dizisinde Cihan’ın sahip olduğu restoran sahneleri Tarabya‘daki Big Chefs şubesinde çekiliyor.

Big Chefs Tarabya, Yeniköy Caddesi üzerinde bulunuyor. Beşiktaş’tan Tarabya’ya doğru sahil yolundan gidildiğinde The Grand Tarabya Oteli’ne gelmeden sağ tarafta kalıyor.

Paramparça yalı sahneleri nerede çekiliyor- tıklayın

Tarabya Big Chefs için Mekainst’te 5 üzerinden 3.7, Foursquare’de 10 üzerinden 8.6 puan verilmiş.

Tarabya Big Chefs’e nasıl gidilir? Haritaların daha büyük halini görmek için üzerlerine tıklayın

big chefs tarabya harita

Big Chefs Tarabya nerede

Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya, Cihan isimli zengin bir restoran zincirleri sahibini canlandırıyor. Cihan’ın restoran dışında turizm alanında da yatırımları var. Ancak iş alanında zamanın çoğunu Tarabya’daki restoranda geçiriyor. Ofisi de restoranda…

Paramparça dizisinin çekildiği Big Chefs Tarabya’dan fotoğraflar

Big Chefs Tarabya

Big Chefs Tarabya iç mekan

Big Chefs Tarabya dış mekan

Mekanist sitesinde Paramparça dizisinin çekildiği Big Chefs Tarabya hakkında bazı yorumlar:

  • Manzarası her şeye bedel… Deniz kenarına oturabilirseniz ne mutlu size.
  • Her mevsim ayrı bir güzel manzaraya sahip. Güzel güneşli havada güzel bir kahvaltı etmek istedim. Öncelikle sabah erken gittiğim için otoparkı bom boştu. Arabayı kendim park ettim. Buna rağmen 15 lira vale parası aldılar. Ne sebepten alıyorsa anlamış değilim. Sanki vale hizmeti verdi bana. Neyse içeriye girdik, 5 kişiydik ve deniz kenarına en yakin masada oturmak istedik. Fakat “O masalar 4 kişilik sizi orta tarafa alalım” dendi. Ortada oturup insanları izleyeceksem ben niye geliyim buraya? Neyse en sonunda büyük uğraşlar sonucu cam kenarı bir masaya geçtik.
  • Denizin üstünde oluşu güzel, manzaran güzel. Fakat camlar temiz olsa görüş daha iyi olacak. Giydirilmiş sandalyeler temizlenmemiş kırıntılar üstünde.
  • Mekan ve manzara harika. Yemekler çok lezzetli ancak fiyatlar biraz ortalamanın üzerinde. Biraz gürültüyü saymazsak sevgiliyle romantik akşam yemeği için ideal bir mekan.
  • Manzara mükemmel… Özellikle hava güzelse ve dışarıda oturuyorsanız. Ancak hafta sonu açık büfe kahvaltısı mekana yakışmayacak derece vasattı. Ne zaman gitsem garsonların ilgisizliği de cabası. 10 tane garson var. Buna rağmen bir bardak çay istemek için bile bir tanesine sesinizi duyuramıyorsunuz.