Paramparça Cihan’ın kaldığı otel adı (gecelik fiyatı)

Cihan’ın kaldığı otel hakkında bilgiler… Paramparça dizisinde Cihan evden ayrıldıktan sonra bir otele yerleşti. Bu otel nerede, gecelik fiyatı ne kadar?

Paramparça dizisinde evden ayrılan Cihan’ın kaldığı otel, senaryoya göre kendi oteli… Cihan’ın kaldığı otel, Nişantaşı‘ndaki The Sofa Hotel

Eski Sabah binası olan The Sofa Hotel, Teşvikiye Camiisi’nin hemen karşısında yer alıyor.

The Sofa Hotel, zengin müşterilere hitap eden bir otel.

Cihan, otelin Umar’s Suite’inde kalıyor. 165 metrekare büyüklüğündeki süitin kendi terası var. Umar’s Suite’in geceliği 3 bin 500 euro (9 bin 700 lira).

Umar’s Suite’in fotoğrafları

The Sofa Hotel

Otel, Umar’s Suite’i şöyle tanımlıyor:

“165 metrekarelik Umar Süit’de bir yuvarlak yatak, iç ve dış jakuzi ve şehre bakan özel terasında bir de buhar banyosu bulunmaktadır. Bu lüks süit, çalışma masası, TV ve DVD oynatıcı ve mini mutfakla donatılmıştır ve şık banyosunda yağmurlama duş başlığına ve bitkisel banyo ürünlerine sahip duş mevcuttur. Dolapta şemsiye, yün battaniye ve yumuşak yastık gibi küçük detaylar konuklara beklemedikleri bir konfor sunarak, kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar.

The Sofa Hotel’in tüm odalarında bulunan, otele özel ‘Anything, Anytime’ düğmeleri otel görevlileriyle dilediğiniz zaman iletişime geçebilmenizi ve bir talebiniz olduğunda karşınızda her zaman göreve hazır bir yetkili bulmanıza olanak sağlıyor”

The Sofa Hotel giriş

Cihan’ın kaldığı otel The Sofa hakkında yorumlar

The Sofa Hotel hakkında Booking‘teki birkaç yorum şöyle:

  • İlk kez kaldığım bir otel. Bundan sonra İstanbul’a geldiğimde ilk tercih edeceğim otellerin başına geçti.
  • Odalar çok yıpranmış. Mobilyalar eskimiş ve yenilenmemiş. TV bile çok eski ve ufak. Kanal seçeneği çok az. Personel motivasyonunu bence kaybetmiş. Yakın civarda birçok otelde kaldım. Bu otelin sadece ismi var ancak içi boşalmış. Bu fiyata tavsiye etmem.
  • Personel ilgili değil. Yeterli şekilde bilgilendirme yapmıyor. Extra kahvaltı ücretini akşam otele girişte sorduğumuzda kişi başı 15 euro denildi. Sabah kahvaltıyı ettikten sonra kişi başı hesap 26 euro olarak geldi. Konumu muhteşem. Rezervasyon bölümünde çalışan personel çok yardımseverdi. Oda son derece geniş ve konforlu.
  • Nişantaşı olduğu için -haliyle- yola bakan odalar gece geç saatlere kadar trafik gürültüsü alıyor. Ama bu da olacak artık..