Medcezir hangi üniversitede çekiliyor? (Asım Şekip Kaya Üniversitesi)

Medcezir dizisinin üniversite sahneleri hangi kampüste çekiliyor? Üniversite sahnelerinin çekildiği okul hakkında bilgiler…

Medcezir dizisi bir sette değil, gerçek bir üniversite kampüsünde çekiliyor. Medcezir’deki adı Asım Şekip Kaya Üniversitesi olarak geçiyor. Üniversite sahneleri Kemerburgaz Üniversitesi‘nin Bağcılar kampüsünde çekiliyor.

Mira ve Yaman hakkında en iyi 10 caps – tıklayın

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ

Kemerburgaz Üniversitesi oldukça yeni bir üniversite. 2014 yılında eğitime başladı. Bağcılar’ın yanı sıra Şişli’de de bir kampüsü bulunuyor.

Medcezir dizisinin çekildiği Kemerburgaz Üniversitesi’nde Eczacılık, Fen-Edebiyat, Güzel Sanatlar ve Tasarım, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ve Top fakültesi bulunuyor.

Medcezir üniversite sahnesi kamera arkası

medcezir kamera arkası

Fen-Edebiyat fakültesinde Psikoloji, Sosyoloji, Temel Bilimler ve Sosyal Bilimler bölümleri bulunuyor.

Güzel Sanatlar ve Tasarım fakültesinde Grafik Tasarım, Moda ve Tekstil Tasarımı, Plastik Sanatlar ve Takı Tasarımı bölümleri var.

İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinde Ekonomi, İşletme, Siyaset Bilim ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret bölümleri bulunuyor.

Mühendislik ve Mimarlık fakültesinde ise Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Mimarlık bölümler var.

medcezir yaman kemerburgaz üniversitesi

Medcezir dizisinin çekildiği Kemerburgaz Üniversitesi, İngilizce eğitim veriyor. Tıp fakültesinin 39 bin, Eczacılık fakültesi 29 bin lira yıllık ücreti var. Diğer fakülteler için yıllık 29 bin lira ödemek gerekiyor. Meslek yüksek okulundaki bölümlerin yıllık ücreti ise 12 bin lira…

kemerburgaz üniversitesi kantin

Medcezir dizisinin çekildiği Kemerburgaz Üniversitesi’nde çeşitli kulüpler bulunuyor. İşte kulüplerin listesi: Amerikan Futbolu, Atatürkçü Düşünce, Avrasya Kültürler Topluluğu, Basın Yayın ve Gazetecilik, Basketbol, Bilgisayar ve Bilişim, Dans, Demokrasi ve İnsan Hakları, Doğa Sporları, Doğal Afetlere Hazırlık, Eczacılık, Edebiyat, Ekonomi, Fenerbahçeliler Birliği, Fikri ve İlmi Araştırmalar, Fotoğrafçılık, Futbol, Gezi ve Eğlence, Girişimcilik, Hayvan Hakları Koruma, Hukuk, İletişim Becerileri, Kemerburgazın Kartalları, Kişisel Gelişim ve Psikoloji, Lojistik, Mimarlık, Müzik, Politik Düşünce, Radyo, Robotik, Siyasal ve Sosyal Araştırmalar, Sosyal Düşünce ve Özgürlük, Sosyal Medya, Sosyal Sorumluluk ve Yardımlaşma, Sosyoloji, Tiyatro, Trabzonsporlular, Türk Kültürü ve Tarihi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Öğrenciler, Ultraslan ve Voleybol…

kemerburgaz üniversitesi bağcılar