Medcezir dizisinde Sibel kimdir?

Medcezir dizisinde Sibel kimdir?

Medcezir 52. bölümde diziye yeni bir isim daha katıldı: Sibel

Aslında Sibel’i daha önce görmüştük. 2’nci sezonun 1’nci bölümünde Yaman’ın yaz aşkı olarak karşımıza çıkmıştı. Sibel’i çok kısa bir süre Yaman’la öpüşürken görmüştük. Kaş’taki yaz aşkını unutamayan Sibel, İstanbul’a geldi.

Sibel’i çok tanıdık bir isim canlandırıyor: Bu Tarz Benim yarışmasından Gizem Güler

medcezir sibel yaman öpüşme

Medcezir’deki Sibel veya Bu Tarz Benim’deki Gizem kimdir?

12 Eylül 1989‘da Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğan Gizem Güler, beden eğitimi bölümünden mezun.

90-61-89 vücut ölçülerine sahip olan Gizem Güler’in göz rengi kahverengi, boyu 1.70 ve kilosu ise 58

11 yaşında spora başlayan Gizem Güler basketbol, yüzme tenis gibi spor dallarıyla ilgileniyor.

Miss Model of Turkey -Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması’na katıldı.

Bir dönem Number 1 TV’de sunuculuk yaptı ve Fashion TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında şansını denedi.

Wipe Out yarışmasına katıldı ve Kocamın Ailesi dizisinde rol aldı.

Ekranın çok izlenen dizilerinden Medcezir’de Sibel karakterini canlandırdı ve yeni sezondaki ilk bölümünde Çağatay Ulusoy ile kamera karşısına geçti.

gizem güler

Son olarak Bu Tarz Benim yarışmasında yer aldı ve yarışmadan elendikten sonra “Çok güzel mesajlar aldım, benimle beraber ağlayanlar gülenler olmuş. Herkese çok teşekkür ederim. İyi ki katılmışım bu yarışmaya. Çok güzel insanlarla tanıştım. Yeni projelerim var. Beni özleyin” mesajını paylaştı.

Medcezir’in 52. bölümünde ne oldu?

Sibel, yazın Yaman’la birlikte geçirdiği zamanları unutamamış olacak ki, tekrar karşımıza çıkıyor. Önce Kaş’taki bir kafe sahibinden Yaman’ın telefon numarasını öğrenmeye çalışıyor. Kafe sahibi Yaman’ı arayıp durumu anlatıyor. Yaman önce biraz paniğe kapılıyor. Ne de olsa Mira ile arasını daha yeni düzeltti. Zaten Mert, Sibel’e ‘Vantuzella’ diye bir lakap takmış. Vantuzella lakabı Sibel’in Yaman üzerindeki etkisini özetliyor aslında. Mira ve Eylül bu durumu öğrenince Yaman’a bir oyun oynamaya karar veriyorlar.

Eylül ile Mira, işin içine Elif’i de katıyorlar. Elif, Yaman’ı arayıp Sibel’in okula geldiğini ve onu aradığını anlatıyor. Ancak bu kısım yalan tabii ki. Bu da yetmiyor. Mert de bu oyunun içine giriyor ve Sibel’in eve bir not bıraktığını söylüyor. Notta “Mutlaka görüşmemiz lazım” diye yazıyor.

Mira, bu sırada Yaman’ın üstüne üstüne gidiyor. Sonunda Yaman, Mira ile Sibel’le buluşacağı mekana gidiyor. Ve işin bir şaka olduğu ortaya çıkıyor.

Ancak, bu şaka gerçekten oluyor. Şaka gecesinden sonra Sibel gerçekten de Yaman’ın okuduğu okula geliyor.

gizem güler instagram

gizem güler yaz