Medcezir dizisi 53. bölüm 2. fragman izle

Medcezir 53. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sibel’in gelişiyle Mira ile Yaman’ın arası bozuluyor. Bunun dışında da ilginç gelişmeler oluyor. Yeni bölümün iki fragmanını da sitemizde izleyebilirsiniz.

Medcezir 53. bölüm 2. fragman

Medcezir 53. bölüm 1. fragman

Medcezir 53. bölüm – neler yaşanacak?

Geçen bölümde Yaman’ın yaz aşkı Sibel, Yaman’ın okuduğu üniversiteye gelmişti. Mira başta olmak üzere herkes bu olaya şahit olmuştu.

Sibel’i kim canlandırıyor – tıklayın

Sibel, Yaman’dan sıcak bir karşılama beklerken hiç de hayal etmediği bir karşılık buluyor. Yaman ile Mira’nın sevgili olduklarını öğrenince hayal kırıklığına uğruyor. Yaman’a “Koklaşarak vedalaştık. Bana arayacağını söylemiştin. Ben sana aşık oldum Yaman” diyerek çıkışıyor. Bu durum Mira’nın moralini sıfıra indiriyor.

Hatta Sibel’in oratay çıkması Eylül ile Mert’in bile arasını açıyor. Eylül “Tüm erkekler aynısınız” derken, Mert “Olay iyice şalvar davasına döndü” diye dalga geçiyor. Eylül ile Mert arasına giren bu soğukluk ilginç bir şekilde bitebilir. Çünkü, arkadaşları Mert’i bir pavyona götürüyor. Mert’i pavyona götürenler arasında Eylül’den hoşlanan Uzay da var.

Orkun, Mira ile Yaman’ın arasının bozulmasını fırsata çevirmek istiyor. Mira’ya “Yaman seni üzecek demiştim” diyerek kanına girmeye çalışıyor. Orkun inkar etse de Yaman da bunun farkında. Yaman, Orkun’un karşısına çıkarak bunu yüzüne söylüyor.

53. bölüm başka ilginç gelişmelere de sahne olacak. Bunlardan biri Sedef’in ABD’deki eşi ortaya çıkıyor. Sedef daha önce eşinin servetinden haberi olmadığını söylemişti. Ancak bu bölümde holding kapısının önünde belirecek.

53. bölüm silahların çekildiği bir bölüm olacak.

Turunç Nadir içeride. Leyla’ya da çok kızgın. Hasan, Leyla’nın canını kurtarmak için yardım ettiğini söylüyor. Bu sırada Nadir Baktıroğlu‘nun Turunç Nadir olduğunu ağzından kaçırıyor.

Başka bir şoku da Yaman ile Kenan’ın annesi Nevin, Kenan’ın evinde Sude ile karşılaşıyor. Hem de Sude banyodan bornozla çıktığı sırada. Hem Nevin hem de Sude büyük bir şok yaşıyor.

53. bölüm fragmanının sonunda uzun namlulu bir tüfek ve bir el ateş sesi duyuyoruz. Silah sesiyle birlikte Yaman, Selim’in üzerine düşüyor. Bu olay gerçekten olabilir, Yaman vurulmuş olabilir. Ama fragmanlar hazırlanırken çeşitli oyunlar oynanabiliyor. Farklı sahnelerdeki görüntüler ve sesler peş peşe yayınlanıp daha farklı bir mizansen sunulabiliyor. Bunu cuma günü diziyi izleyecek göreceğiz.