Medcezir 62. bölüm yatak sahnesi (flashback Mira ve Yaman)

Medcezir 62. bölüm Mira’nın Kenan’ı vurması ile başladı.

Mira, apar-topar Kenan’ın evinden çıkarıldı ve Altınkoy’daki eve getirildi. Mira burada daha birkaç gün önce Yaman’la birlikte geçirdiği zamanları düşünmeye başladı.

Medcezir yatak sahnesi Mira

Yaman: Seni öyle çok, öyle çok sevicem ki bıkıcaksın.

Mira: Hiç bıkar mıyım? Çocuklarımız olunca pabucumu dama atarsın ama… Ya kızımızı daha çok seversen. Vallahi hır çıkarırım.

Yaman: İşte o zaman daha çok sevicem seni. Aşkıma aşk kattığın için. Kaldırım taşından yuva yaptığın için.

Mira: Sen hiçbir zaman kaldırım taşı olmadın ki… Seni tanıdığımda da değildin.

Yaman: Çok iyi bir baba olucam. Çocuklar sevildiğini bilerek büyüyecekler. Selim abi gibi bir baba olucam. Sizi her şeyden korucam. Etrafınızda görünmez bir duvar olucam. Bütün kötülükler bana çarpıp dışarıda kalacak. Hayatımdan daha çok sevicem sizi.Hep korucam.

 Medcezir mira yaman öpüşme

Medcezir 62. bölüm yorumları

Youtube‘da yazılan ve Medcezir 62. bölüm hakkında en çok beğeniyi alan yorum şöyle:

“Medcezir 62. bölüm gayet hareketli bir şekilde başlıyor. Hastane, ambulans… Mira evde deliriyor anasına sallıyor falan… Buraya kadar güzel hoş. Ama ne zaman Yaman’ın ifade verdiği bölüm geliyor işte oradan sonra b*ka sarıyor. Ya kardeşim abimi ben vurdum dedin üstlendin suçu. Peki tamam… Sonra o bir metrelik poşete sığacak adam ayrıntılı ifadeni aldı. Allah aşkına senin orada anlattığın aptal hikayeye hangi polis inanır. Salak mı bu adamlar? Yok silahı çevirirken ayağı kaymış düşmüş adam arkası dönük şekilde yerdeyken silah ateş almış. Bir de iki el… Bu adamlar bir durup ‘Yok artık’ demez mi?

Olay yeri inceleme her yeri araştırdı. İzlerden kıldan tüyden kan sıçramasından vs. anlamadılar başkası olduğunu. Ona yine tamam da daha sonra Hasan gelip barut izi bulaşsın diye Yaman’a bir el havaya ateş ettirdi. O kurşunu görüp bu ne iş demedi mi kimse? Böyle aptallık var mı?

Kaza olduğu muhabbeti tam bir saçmalık. Kaza ile bir el ateş edersin anlarım. Bu hem iki el ateş ediyor hem de uzak bir mesafeden ediyor. İfadede ayağı kaydı önüme düştü sıktım yanlışlıkla diyor. O mermiden polisler kaç metreden ateşlendiğini bile anlayabiliyor. Polise telefon kayıdında da felaket diye bahsettiği şeyi söylemiyor. Sanki polis de gidip !Sa Sude kocasını aldatmış hemen herkese söyleyeyim” mi diyecek. Nasıl bir mantık bu? Gelecek bölümde ya polis fark edecek ya da Hale veya başkası şahitlik yapacak. Yoksa Mira gidip ben vurdum deyince hemen suçu üstlenecek değil. Kenan için ‘Yaşaması çok zor bilinci kapalı uyanmasını bekleyeceğiz’ dedi doktor. Millet komaya girdi sandı adam bir gecede uyandı. Sonuçta polisiye dizisi değil diyebilirsiniz haklısınız ama göz göre göre bu kadar basit hatalar komik oluyor”