Medcezir 60. bölüm araba çalan şarkı dinle (Sezen Aksu)

Medcezir 60. bölüm 13 Şubat Cuma günü yayınlandı. Medcezir 60. bölüm yine güzel bir şarkıya sahne oldu.

Medcezir 60. bölümde Mira, Yaman, Mert ve Eylül; otele giderken arabada bir şarkı dinliyor. Bu şarkının adı nedir, kim söylüyor?

Arabada çalan şarkı Sezen Aksu‘nun Aşktan Ne Haber şarkısı…

Medcezir 60. bölüm çalan şarkı dinle

AŞKTAN NE HABER ŞARKI SÖZLERİ

Aç kalbini ben geldim
Sıkı sıkı tut bırakma
Zar zor yıktım duvarlarımı
Kıymetini bil uzatma

Bak yaldızlarımı döktüm
Açtım kapılarımı gir içeri
Gör parklarımı bahçelerimi

Anla ben büyük harflerden ürktüm

Ben anlamam toptan tüfekten
Ben anlamam taştan yürekten
Anlamam Akıntıya kürekten
Bunları boşver ne haber aşktan

Gözlerinin arkasını
Sözlerinin alt yazısını
Kalp diline çevirdim çoktan
Okudum öztürkçe acısını

Medcezir 60. bölüm yaşananlar…

Medcezir 60. bölüm Sevgililer Günü’nden bir gün önce yayınlandığı için bu bölüm 14 Şubat ile ilgili oldu. Eylül ile Mira, erkek arkadaşları Yaman ve Mert için 14 Şubat’a özel bir define avı oyunu hazırladı. Mert ile Yaman, Mira ile Eylül’ün hazırladıkları ipuçlarını takip ederek bulmacayı çözmeye başladı.

Ancak Mert ile Yaman daha ilk ipucunda zorlanınca Mira ile Eylül; Beren’i kullanmaya karar verdi. Beren, Yaman ile Mert’in yanına gidip ilk ipucunu bulmalarına yardımcı oldu.

Ancak Mert ile Yaman bu ipuclarını çözerken yanlış sonuçlara ulaşıp başlarını derde soktuğu zamanlar da oldu. Ayrıca, Mira ile Eylül; Yaman ile Mert’i gizlice takip edip yaşadıklarını videoya çekti.

Medcezir 60. bölüm Deniz ile Selim’in mecburi görüşmelerine de sahne oldu. Selim, Deniz’den kesin olarak ayrıldı. Ancak Deniz’in babasının başı derde girdi ve polis tarafından aranmaya başlandı. Deniz de tek çare olarak Selim’in yanına gitti. Selim avukat olarak Deniz’e ve babasına yardımcı olmaya başladı.

Sedef ise Paris’te… Mümkün oldukça Selim ile iletişime geçmemeye çalışıyor. Ancak Mert, Yaman ve Suzan’la fırsat buldukça konuşuyor. Mert ile Yaman define avı için Sedef’ten yardım istiyor. Ama Sedef hiç karışmıyor.

Mert, Mira, Yaman ve Eylül’ün dışındaki arkadaş grubu 14 Şubat Sevgililer Günü’nü pek de iyi geçirmiyor. Medcezir 60. bölüm Elif’in sevgilisi Murat’ın yaptıkları yüzünden dayak yemesiyle bitiyor. Bizimkiler artık Murat’ın yüzünü görmek bile istemiyor.