Medcezir 57. bölüm 2. fragman izle

Medcezir 57. bölüm 2. fragman izle… Medcezir dizisinin 2. fragmanı yayınlandı.

Star TV’nin Medcezir dizisinin 57. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. 57. bölüm 23 Ocak Cuma 2015 tarihinde yayınlanacak.

Medcezir 57. bölüm 2. fragman izle

Medcezir 57. bölüm 1. fragman

Medcezir 57. bölüm 2. fragman izle için sitemizdeki videoları izlediniz.

57. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Konuyu bilenler, Turunç Nadir’in Sude’nin görüntülerini yayınlaması için fırsat kolladığını sanırken kahramanlarımızı bambaşka bir bela buldu. Turunç Nadir, şirketin gecesinde Mert’i kaçırdı ve bunu dev ekrandan tüm davetlilere izletti.

Kaçıranın Turunç Nadir olduğu apaçık. Ancak ilk bulgular kimler tarafından kaçırıldığını söylemiyor. Çünkü kaçıranların maskeleri vardı. Mert’in şoförü bir şey görememişti.

Selim ve Yaman, Mert’i bulmanın peşinde olay yeri, karakol koşturuyor. Eylül zaten davette bayılmıştı. Evde çaresiz içinde bekliyor. En büyük korkusu Mert’e bir şey yapmış olmaları. Ne de olsa fidye isteyen kimse çıkmadı. Mira ne yapsın, Eylül’ü sakinleştirmeye çalışıyor.

Ancak Selim ve Yaman’ın ilk zamanlarda ellerinden bir şey gelmiyor. Hatta Yaman elinin-kolunun bağlı olması nedeniyle bir kat daha mutsuz.

Mert, kaçıranların ellerinde. Bir yatağın üzerinde elleri-kolları bağlı şekilde duruyor.

Bir yandan Orkun da tehlikede. Diğer yandan Sude’nin sırları ortaya çıkacak mı? Bir kamyon dolusu CD bulunmuş. Teker teker herkes bu konudan haberdar olmaya başladı. O CD’lerin içinden ne çıkacak?

STAR TV SİTESİNDEKİ ÖZET

Star TV’nin sitesinde de yeni bölüm hakkında bilgiler yer alıyor. Medcezir 57. bölüm 2. fragman izle için siteye gelenler 57. bölüm özetinde şu ifadelerle karşılaşıyor:

Nadir’in Mert’i kaçırdığı öğrenildiği andan itibaren ortalık karışır… Mert hayatta kalmaya çalışırken onu kurtarmak için çabalayan Selim ve Yaman için, her geçen saniyenin büyük önemi vardır.

Korku dolu saatler günlere döner. Mira, umutsuzluğa kapılmaya başlayan Eylül ve Yaman’a umut olmaya çalışır. Altınkoy’daki tüm gençler Mert için güçlerini birleştirmişken, Nadir’in ağına yeni kurbanlar takılır.

Selim oğlunun sağlığından endişe ederken Mert kurtarılması için eline geçen tek fırsatı kullanmayı başarır. Mert’in bıraktığı ipuçları ilk kez Yamanları Nadir’in önüne geçirir. Nadir ise kaçış planını uygulamaya koyar.

Büyük kovalamaca başladığında Mert’i kurtarmak için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır bekler. Yaman kardeşi için tehlikenin üstüne gözü kapalı yürüyecektir.