Medcezir 56. bölüm 2. fragman izle (16 Ocak)

Medcezir 56. bölüm 2. fragman yayınlandı. Yeni fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Star TV’nin Medcezir dizisinde Turunç Nadir, hayatlarımızı alt-üst etmeye devam ediyor. 16 Ocak Cuma günü yayınlanacak Medcezir 56. bölüm fragmanları yayınladı.

MEDCEZİR 56. BÖLÜM FRAGMAN 2

MEDCEZİR 56. BÖLÜM FRAGMAN 1

Medcezir 56. bölümde neler yaşanacak?

Medcezir 56. bölüm fragmanları, kahramanlarımız için zor zamanlar geçireceğimizin habercisi. 55. bölümde Turunç Nadir, Sude’ye santaj yapmış ve para istemişti. Sude’nin elinde nakit para yok. Eski eşi de para vermeyince evin önünde ağlamaya başlamıştı. Tam da o sırada Yaman oradan geçiyordu. 55. bölüm Sude’nin Yaman’dan yardım istemesiyle sona erdi.

Medcezir 56. bölümde Yaman, belli ki Sude’nin yardım istediğini geri çevirmeyecek. Ancak bu olay bile Yaman’la Mira’nın arasını açabilir. Çünkü, Yaman olan olayları kardeşi Kenan’a anlattı. Bu sırada “Eğer o herif elindeki meydana çıkarırsa hepimiz biteriz. Beren daha çocuk. Mira bu rezilliği kaldıramaz. Senin yüzünden ben de biterim” diyor. Bu konuşmaya Orkun da kulak misafiri oluyor. Tabii Orkun böyle bir fırsatı kaçırmaz. Yaman ve Mira yan yana olduğu bir zaman Yaman’ın yanına gidip “Seni konuşurken duydum. Bu rezalet Mira’yla aramı bozar filan diyordun” diyor.

Mira, Yaman’ın kendisinden bir şey sakladığını anlıyor. Hatta açık açık Yaman’a “Sen benim bilmediğim bir şey mi biliyorsun?” diye soruyor.

Kenan ise Sude’yi kurtarmanın peşinde. Sude’ye kaçmayı teklif ediyor. Bu kez Sude nasıl bir cevap verecek?

Gelelim Turunç Nadir’e… Medcezir 56. bölüm Turunç Nadir’in büyük bir şey yapmasıyla bitecek gibi gözüküyor. Yaman, Turunç Nadir’in intikam alacağından emin. Bunun için Giray’ı kullanacak gibi.

Kahramanlarımızın katıldığı bir gecede hepsi birden büyük bir şokla karşılaşıyor. Ancak ne olduğunu ancak 16 Ocak Cuma günü öğrenebileceğiz.

Youtube‘da en çok beğeni alan yorum şöyle:

Nadir meselesi kolay kolay kapanmayacak. Son sahnede Nadir sadece Sude’nin gözükse de ailenin fişini çekti. Yaman o Giray’ı öğrenirse harbi harbi bu sefer komaya sokar onu. Yaman bu konuyu Mira’dan saklaması aralarını bozmayacak bence. Çünkü öğrenmemesi onun iyiliği için. Ama helal olsun Yaman’a… Sude’nin o kadar şerefsizliklerine rağmen yardım etmesi… Helal olsun.