Karlos – Yargılamayın şarkı sözleri (Ulan İstanbul)

Yargılamayın… Ulan İstanbul dizisinde Nevizadeler hapishaneye düşüyor. 12 Ocak’ta yayınlanacak olan 29. bölümde Karlos, hücrede Yargılamayın şarkısını söylüyor.

Karlos’un (Erkan Kolçak Köstendil) söylediği şarkının sözü ve müziği Erkan Keka’ya ait.

Video

Yargılamayın Şarkı sözleri

Yargılamayın
Bu aralar aramasın,
Sormasın dostlar beni.
Kafam Güzel İçiyorum
Ben Kendimden Geçiyorum.
Küçükken Söylerdi Babam
Ağlamazmış Erkek Adam
Yatağımla Yorganım bak
Oldu şimdi sırılsıklam

Baş rolünde bir tek o var
Aynı filmi izlediğim
Döktüğüm göz yaşlarım var
Herkeslerden gizlediğim.

Yargılamayın dostlar,
Yargılamayın, of of…
Yargılamayın, yargılamayın.
Yargılamayın dostlar.
Yargılamayın, of of.

Yargılamayın, yargılamayın.

Ben Kendime idam verdim,
Kalemimi kendim kırdım.
Kalbimi ipe geçirdim,
Sandalyeme tekme attım.

Yargılamayın dostlar,
Yargılamayın, of of…
Yargılamayın, yargılamayın.
Yargılamayın dostlar,

Yargılamayın, of of…
Yargılamayın, yargılamayın.

Son arzumdur onu görmek,
Uslanmazmış deli gönlüm.

Erkan Kolçak Köstendil kimdir?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol almıştır. İlk Facebook dizisi Mukadderat’ı yazıp yönetmiştir (2009). Ayrıca çektiği kısa film Vakit, Galatasaray Üniversitesi Sinepark Kısa Film Yarışması ‘En iyi senaryo -En iyi görüntü’. Kral Midas Kısa Film Yarışması ‘En İyi Film-En İyi Yönetmen’. 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali Özel Gösterim iyi senaryo-en iyi görüntü-en iyi yönetmen-en iyi film ödüllerini almıştır. Amsterdam ve İstanbul’da çekimleri tamamlanan orta metraj film olan “Torbacının Esrarı” yazıp yönettiği bir diğer filmidir.

2009 yapımı “M.A.T” dizisinde, 2012 yapmı “Babalar ve Evlatları” dizisinde, 2008 yapımı “Güz Sancısı” filminde rol almıştır. TRT1 de gösterilen “Sakarya Fırat” dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazanmıştır.

17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri, Seçici Kurul Genç Oyuncu Özel Ödülü: Erkan Kolçak Köstendil (Aut – Sıfırnoktaiki) almıştır. 2014 yılından itibaren, Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde Karlos karakterini canlandırmaktadır. Karlos karakterleriyle büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu ve yönetmen Ulan İstanbul dizisinde Yaren karakterini oynayan Şebnem Bozoklu ile beraber seslendirdiği Yanarım adlı şarkı youtube de tıklanma rekoru kırarak bu alanda da kendini kanıtlamış bir oyuncudur.

ULAN İSTANBUL DİZİSİNİN HİKAYESİ

İstanbul’da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; “Adaletli Çalmak”tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır’dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir’in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan’ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir.

Kandemir ve çetesi İstanbul’un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına… Derya’nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.

Bu yeni aile çatısında onları bitmek bilmeyen bir macera, her anı eğlence dolu bir hayat, bütün suçların içinde masum kalabilmiş sevdalar ve kalabalık yalnızlıklar beklemektedir