Kardeş Payı 26 Şubat neden yayınlanmadı? (27. bölüm ne zaman)

Kardeş Payı 26 Şubat Perşembe günü ekrana gelmedi. 27. bölüm neden yayınlanmadı?

Kardeş Payı 26 Şubat günü yayınlanmasının nedeni yayın gününün değişmesi

Kardeş Payı dizisi bundan sonra Cumartesi akşamları ekrana gelecek. 27. bölüm 28 Şubat Cumartesi akşamı 22.15’te başlayacak.

STAR TV’NİN AÇIKLAMASI

Kardeş Payı 26 Şubat günü yayınlanmaması hakkında Star TV şu açıklamayı yaptı:

“Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan’ın başrolündeki Kardeş Payı’nın yeni günü Cumartesi oldu. Ekranların fenomen dizisi Kardeş Payı, komik mahalle olayları ve Metin, Ali, Feyyza’nın aşk hikayeleriyle her hafta büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. İkinci sezonuna yüksek izlenme oranıyla giriş yapan, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği Kardeş Payı beklenen 27. bölümüyle 28 Şubat Cumartesi, 22.15’de Star’da”

27. BÖLÜM REPLİKLERİ

Kartal: Ben ilk defa dansöz görücem. Şu para takma olayını bana da anlatsanıza. Kağıt para normal de bende bozuk para var. Ben bunları nereye, nasıl takıcam.

Emrah: Beni de götür la eğlenmeye… Ben evlenecek bir erkek miyim illa? Benimle eğlenilmez mi yani!

27. BÖLÜM ÖZETİ

Metin ve Ali’nin borla çalışan arabası patlatılınca kardeşler bunu kimin yaptığını bulmaya çalışacak. Bu kötülüğü Sezai ve Recai yapmadıysa kim yapmış olabilir? Özdemir kardeşler buna karşılık ne yapacak? Yoksa borla çalışan araba hikayesi bitecek mi?

Kardeş Payı 26 Şubat günü neden yayınlanmadı?

Kardeş Payı’nın 26 Şubat günü yayınlanması ve yayın gününün değişmesine ne sebep oldu?

Kardeş Payı perşembe akşamları ekrana geliyordu. Genelde de 22.00 ila 22.30 arasında bir saatte başlıyordu. Bazen bu saat daha da geç olabiliyordu.

Ancak Beşiktaş’ın UEFA kupasındaki Liverpool maçı nedeniyle Kardeş Payı dizisi geçen hafta daha erken saate alındı ve 20.15’te başladı.

Liverpool – Beşiktaş maçı 22.05’te başladı. Kardeş Payı’nın hemen ardından başlayan maçta Beşiktaş, Liverpool’a deplasmanda 1-0 yenildi. Golü bitime 7 dakika kala penaltıdan forvet oyuncusu Mario Balotelli attı.

Rövanş maçı yine Kardeş Payı dizisi ile aynı güne geldi. Beşiktaş – Liverpool maçının başlama saati bu kez 20.00’ydi. Ancak Star TV Kardeş Payı’nın saatini değiştirmek yerine gününü değiştirmeyi tercih etti. Artık Kardeş Payı dizisi Cumartesi akşamları yayınlanacak.