Kadir Doğulu ile Kemal Doğulu kardeş mi?

Kadir Doğulu ile Kemal Doğulu kardeş mi?

Kadir Doğulu‘yu Küçük Sırlar, Pis Yedili ve hala devam eden Fatih Harbiye dizilerinden tanıyoruz. Bir dönem Hande Yener’le de aşk yaşamıştı.

Kemal Doğulu ise Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyesi koltuğuna oturmasıyla ünlü oldu.

Kemal Doğulu, Nişantaşı ahalisi tarafından yakından tanınıyor. Bazı ünlülerin imaj danışmanlığını yaptı. Elektronik müzik albümü denemesi de oldu.

 

Kadir Doğulu ile Kemal Doğulu kardeş mi, yoksa soyad benzerliği mi?

Kadir Doğulu ve Kemal Doğulu kardeş. Kemal, Kadir’den 3 yaş daha büyük. Yani Kemal, Kadir’in ağabeyi. Kadir 1982, Kemal 1979 doğumlu. İkisi de Mersin’de dünyaya geldi.

 

Kemal Doğulu

Kemal Doğulu uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yaptı. 2006 senesinde tanıştığı Hande Yener‘in Hande Maxi adlı maxi single’ında sanatçının fotoğrafçılığını ve imaj markerlığını yaptı. Hande Maxi’den itibaren Hande Yener ile çok samimi olan Kemal Doğulu, sanatçının bundan sonraki albümlerinde sanat yönetmenliğini, fotorafçılığını ve kliplerinin de yönetmenliğini üstlendi.

 

Kadir Doğulu

İlk olarak 2010’da Kanal D‘de başlayan ve ardından Star TV‘de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa adım atmış oldu. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV‘de yayınlanan Gani Müjde‘nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX‘ta başlayan ve ardından Show TV’de yayınlanan Fatih-Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırmaktadır.

 

Son dönemde Kadir Doğulu sevgilisinin abisi ile verdiği samimi pozla gündeme geldi.

 

Kadir Doğulu

 

Kadir Doğulu’nun sevgilisinin abisi Kemal Doğulu ile verdiği samimi poz ekranlarda da tartışıldı.