İdil Naz Kaluç kimdir? Yaş – okul? (Bu Tarz Benim)

İdil Naz Kaluç kimdir? Bu Tarz Benim’in yeni yarışmacısı İdil Naz Kaluç hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.

Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarından biri belli oldu: İdil Naz Kaluç… Yeni yarışmacı ilk olarak haberi Twitter hesabından “Yeni Bu Tarz Benim Show TV’de çok yakında sizlerleyiz” diye attığı tweet’le duyurdu.

Peki İdil Naz Kaluç kimdir? 

İdil Naz Kaluç Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla 18 bin takipçiye ulaşmayı başarmış bir isim. Yani bir Instagram ünlüsü… Bu Tarz Benim’in başlamasıyla birlikte bu rakam 50 bine yükseldi.

Sık sık Instagram hesabından fotoğraflar paylaşıyor. Bu fotoğraflar dekolteli ve çekici fotoğraflar oluyor.

idil

İdil Naz Kaluç hakkında bilgiler

İdil Naz, 27 Temmuz 1995 doğumlu. Haliç Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda eğitim gördü.

1.67 boyunda ve 50 kilo.

Ask.fm‘deki 3 soruya şöyle cevap vermiş…

Senin için en iyi iş nedir?
Modellik
Afrika’da bir yere seyahat edebilseydin, bu yer neresi olurdu?
Kenyaa
Affetmek mi daha kolay yoksa unutmak mı?
Unutmak
EkşiSözlük‘te ise İdil Naz Kaluç hakkında bir entry yer alıyor.
“95’li hatunlardan favorim olan Instagram ünlüsüydü. Son birkaç aydır göğüslerinde anormal bir büyüme gözlemlediğim için bir paylaşımının altına “İmplant mı takıldı acaba?” gibilerinden bir soruyu kibarca yöneltmiştim. Geçen gün 7 bin kişilik takipçilerin arasında kendimin ban’landığını görünce bu kızın dev bir kezban olduğuna ikna oldum. Bak güzel arkadaşım, taktırdığın implantın arkasında duramayacaksan taktırmayacaksın. Anam, oyş, dillerim, emerim yazan türlü abazan duruyor, gerçekleri dillendirdiğim için ben ban’lanıyorum. Yemişim öyle işi.”
İdil Naz Kaluç için Eksisözlük’te şu ana kadar bir entry yazılmış. Ama Bu Tarz Benim başladıktan sonra yüzlerce entry yazılacağı kesin… Yarışmaya katılanlar kısa sürede ünlüm oluyor. Hatta en çok aranan isimler arasına giriyor.
İdil Naz Kaluç, Twitter’dan yarışmacı olduğunu açıkladıktan sonra takipçilerinden çeşitli yorumlar ve mention’lar geldi. İşte onlardan birkaçı…
  • Türkiye harika bir kadın tanımış olacak. Neyse ki ben daha önce bu şansı yakaladım. Uzaktan da olsa. Bol şans şimdiden.
  • Kortlardan sonra sıra podyumda desene, başarılar canım.
  • 1. belli, diğerleri sıralamayı yapar.
  • Eee herkes bilecek şimdi seni ya… Ne güzel biz gizli gizli takip ediyorduk.