Gökçe Bahadır estetik oldu mu?

Gökçe Bahadır estetik oldu mu?

Tatlı Hayat, Hayat Bilgisi, Aramızda Kalsın gibi dizilerde oynayan, Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı olarak ünlenen Gökçe Bahadır’ın görünümünde son yıllarda ciddi değişiklikler olduğu göze çarpıyor.

Gökçe Bahadır estetikli mi?

Kurusıkı tiyatro oyunu ile gündeme gelen Gökçe Bahadır estetik ameliyat oldu mu?

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan ile birlikte fazla kilolarından kurtulup forma girdiği söylenen Gökçe Bahadır’ın bununla yetinmeyip estetik ameliyat geçirdiği konusunda da iddialar var.

Özellikle burun, elmacık kemikleri ve yanaklarında eski haline göre dikkat çeken değişiklikler olan Gökçe Bahadır estetik ameliyat iddialarını cevapsız bırakıyor.

Gökçe Bahadır estetik ameliyat oldu mu?

Oyuncu eşi Ali Sunal‘dan ayrıldıktan sonra zor günler geçiren Gökçe Bahadır, yeni görüntüsü ile yer aldığı projelerle kariyerinde kendinden emin adımlarla ilerliyor. Biten diziden sonra son olarak Mete Horozoğlu ve Bülent Alkışla birlikte rol aldığı ‘Kurusıkı’ adlı tiyatro oyununda dans sahnelerinde fiziğini cesurca sergilediği gözlendi.

Aramızda Kalsın” dizisinin başrol oyunculuğunu da güzel oyuncu Gökçe Bahadır üstleniyor. Gökçe Bahadır’ın Mete Horozoğlu, Selen Uçer, Beyti Engin ve Bülent Alkış’la birlikte rol aldığı “Kurusıkı”adlı tiyatro oyunu, perdelerini açtı.

Kurusıkı Tiyatro Oyunu Nerede Sahneleniyor?

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü”, “Neredesin Firuze”, “O Şimdi Asker”, “O Şimdi Mahkum”,  filmlerinin senaryolarına da yazan Levent Kazak’ın yazıp yönettiği oyun, BKM’de sahneleniyor.

Gökçe Bahadır’ın cüretkar sahneleri ve dans şovuyla ses getiren “Kurusıkı”, kış sezonu boyunca her cuma akşamı saat 21.00’de BKM’de sahnelenecek.

Kurusıkı tiyatro oyunuyla gündemdeki Gökçe Bahadır