Ece Çeşmioğlu estetik yaptırdı mı?

Ece Çeşmioğlu uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına döndü. İki Aile dizisiyle tanınan Ece Çeşmioğlu, Yaz’ın Öyküsü dizisinde rol alıyor.

Ancak Ece Çeşmioğlu’nun bu kadar büyük değişim göstermesi birçok kişiyi şaşırttı. Mesut Yar’ın Burada Laf Çok programına katılan Ece Çeşmioğlu bu değişimi ve estetik yaptırıp yaptırmadığını anlattı.

“Bu görüntüde ben 16 yaşındayım. 24-25 neredeyse… Bir 10 yıl var. Ergenlik atlattım, o değiştirdi. Saçları düz kullanıyoruz ilk defa. Bu beni çok değiştirdi. Kendi saçım  kıvır kıvır. Ben de çok severim öyle. Saçlarım rengi de ‘colour’ ile ilgili bir şey galiba. Bir de ben dişlerime tel taktım geçen sene. Bir buçuk sene telli kaldım, okuldayken yaptım bunu. Hafif bir bozukluğu vardı, çok bir şey yoktu. O da değiştirdi mesela, çenenin duruşunu… Öyle küçük küçük şeyler var. Onlar değiştirdi.”

Başka bir röportajında da hiçbir estetik ameliyat olmadığını açıkladı.

Ece Çeşmioğlu’nun eski ve yeni fotoğraflarını görmek için tıklayın

Yaz’ın Öyküsü dizisinde Yaz karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu, televizyon dizisi izleyicileri için tanıdık bir isim. Ece, Yaz’ın Öyküsü dizisinden önce İki Aile dizisinde yer almıştı. Ece, 2006-2008 yılları arasında yayınlanan İki Aile dizisinde Ceren karakterini oynamıştı.

Ece Çeşmioğlu kimdir?

Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 doğumlu. Yani 24 yaşında…  Yaz’ın Öyküsü dizisinin başrol oyuncusu Ece Çeşmioğlu, İki Aile dizi ile tanındı. 2011 yılında da Firar dizisinde 17 bölüm oynadıktan sonra dizinden ayrıldı ve bir süre ekranlara ara verdi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi ve 2015 yılında mezun oldu. Mezun olunca da ekrana Yaz’ın Öyküsü dizisi ile dönmeye karar verdi.

Ekran başına oturanlar Ece’nin 7-8 sene içinde yaşadığı değişime çok şaşıracak