Çağla Yıldırım kimdir? Yaş, kilo, boy, mesleği (Bu Tarz Benim)

Çağla Yıldırım kimdir? Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarından Çağla Yıldırım hakkında bilgiler…

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim programından yarışmacılarından biri de Çağla Yıldırım

Çağla Yıldırım, magazin dünyasında şarkıcı Yusuf Güney’in sevgilisi olarak yer aldı.

Çağla Yıldırım hakkında bazı madde madde bilgiler:

Yaş: 1992 doğumlu, yani 23 yaşında

Burç: Yay

Boy: 1.74

Kilo: 52

Meslek: Mankenlik, modellik

Çağla Yıldırım fotoğrafları

Çağla Yıldırım bazı rollerde de yer aldı. Fatih Harbiye dizisinde Neriman’ın vefat etmiş annesinin gençliğini canlandırdı. Ayrıca Güzel ve Çirkin dizisinde yer aldı.

Çağla Yıldırım sorular ve cevaplar

Çağla Yıldırım’ın bir röportajında verdiği cevaplar şöyle:

  • Kendinizi nerede görmek istersiniz? Yönetmeliği senaryosu bana ait bi film çekmek hayalim var.
  • Yemekle aranız nasıl? Evde yemekleri kim yapar? Az yemek yerim. Aperatif yemek tercihimdir. Tek başına yaşayan biri olarak mutfağa benden başkası girmiyor.
  • Diyet yada spor yapıyor musunuz ? Diyet yapmamı gerektirecek bir konuma gelmedim daha. Umarım da gelmem. Eskiden düzenli olarak sporumu yapardım. Şimdi sadece boş vakitlerimde sahilde koşmakla yetiniyorum.
  • Hayvanları sever misiniz? Çok severim. Tavşan, kuş, kedi, köpek gibi evcil hayvanlara bakmaya çalıştım. Ama eve pek vakit ayıramadığım için sadece sevmek için bakmak istemedim.
  • Hangi tarz sizi yansıtır? Günlük hayatta vazgeçilmezim spor giyinmek. Daha rahat salaş giyinmeyi severim. Gerektiği zaman klasik kıyafetlerimin yüzüne bakarım.
  • Sevmediğiniz üç şey nedir? Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba konuşması ve sahte arkadaşlıklar…

BU TARZ BENİM 2. SEZON BİLGİLERİ

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer alacağı ‘Bu Tarz Benim’, yepyeni yarışmacılarıyla yeni sezona giriş yapacak. Yarışmacıyı kazanacak isim 100 bin lira ödül alacak.