Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılar kimler? (Show TV)

Bu Tarz Benim 2. sezon 19 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacıları kimler? İşte tam listesi…

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarını tek tak tanıyalım:

İdil Naz Kaluç

İdil Naz, 19 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. 1.67 boyunda ve 50 kilo. Instagram’da paylaştığı fotoğraflar sayesinde 18 bin kişilik bir takipçi kitlesi var.

İdil Naz Kaluç Show TV

Çağla Yıldırım

Çağla, 21 yaşında ve İzmir doğumlu. 1.74 boyunda ve 52 kilo. Mankenlik yapıyor. Dizilerde küçük roller de aldı. Bir dönem Yusuf Güney’le aşk yaşadı.

Çağla Yıldırım Show TV

Duygu Harman

Duygu, 23 yaşında ve Tekirdağ doğumlu. 1.80 boyunda ve 55 kilo. Emlakçılık yapıyor ama hayalinde oyuncu olmak var.

Nazlı Tepetaş

25, yaşında Ankara doğumlu. 1.68 boyunda ve 52 kilo. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Fakültesi’nde eğitim görmeye başladı. Bir dönem CNN Turk’te çalıştı.

Serpil Gök

24 yaşında ve İstanbul doğumlu. 1.70 boyunda, 53 kilo.  Pilates yapıyor, tiyatro ve sinema ile ilgileniyor. Oyuncu olmayı hayal ediyor. Ailesi ile yaşıyor.

Buse Akbaşak

18 yaşında ve İstanbul doğumlu.

Ecem Akkaya

26 yaşında, İstanbul doğumlu. 1.65 boyunda ve 52 kilo.

Özde Özkan

21 yaşında ve İstanbul doğumlu. 1.78 boyunda ve 55 kilo. Miss Turkey 2014 yarışmasında finalistler arasındaydı. Ancak dereceye giremedi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Moda Tasarımı okuyor. Daha sonra yüksek lisans yapmak istiyor. En büyük arzusu kendi tasarımlarını kendisi tanıtmak.

Nil Anka

Yarışmanın en ünlü ismi diyebiliriz. 25 yaşında, İstanbul doğumlu. 1.74 boyunda ve 56 kilo. Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Bir dönem mankenlik yaptı. Single çıkardıktan sonra çeşitli mekanlarda şarkıcılığa devam ediyor.

Bu Tarz Benim 2. sezon hakkında bilgiler

Bu Tarz Benim 2. sezon jüri üyeliklerini Cemil İpekçi, Sibel Arna, Umut Eker, Chloe Loughnan Ortaç yapıyor. Ayrıca programın final gecelerine özel olarak da Bülent Ersoy jüri koltuğunda olacak. Bu Tarz Benim 2. sezon spikerliğini Ebru Akel üstlenecek. Back stage spikerliğini ise Zeynep Ece Akengin yapacak. Birinci olacak yarışmacı 100 bin liralık ödül kazanacak.