Beyaz Yalan dizisinde Alara ile Melek’i aynı kişi mi oynuyor?

Beyaz Yalan dizisi Show TV’de yayınlanacak. Beyaz Yalan dizisinde Melek ile Alara’nın hikayesi anlatılıyor.

Alara, zengin bir ailede büyümüş bir kız. İstediği her şeye sahip. Melek ise yoksul bir ailenin, iyi çalışkan kızı… Bu iki farklı hayat süren Alara ile Melek, neredeyse ikiz kadar birbirlerine benziyor.

Beyaz Yalan dizisinde Alara ile Melek’i aynı kişi, Deniz Baysal oynuyor.

Deniz Baysal Kimdir?

Deniz Baysal

Beyaz Yalan dizisi ile iki ayrı karakteri aynı anda canlandıracak olan Deniz Baysal’ın yıldızı Kaçak Gelinler dizisindeki Kainat rolü ile parladı. Kaçak Gelinler dizisi ile birlikte geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Deniz Baysal, daha önce Bitmeyen Şarkı, Derin Sular, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir ve Aşk Ekmek Hayaller yapımlarında rol almıştı.

Deniz Baysal, 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

Celal Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret bölümünde okurken Kaçak Gelinler dizisi için okulunu dondurdu.

Deniz Baysal ilişkiler hakkında şunları söylüyor: “İstemediğim kimseyle ilişki yaşamadım. Bazen ilişki devam ederken sevgimin azaldığı oldu fakat o an ayrılık çok sert geleceği için ilişkiyi devam ettirdim. Karşımdakini kırmayı hiç istemem. Öncelikle herkesin aradığı o “ideal erkek” tanımının doğruluğuna inanmıyorum. Kendime bir sınır çizmedim. Fiziği, ten rengi böyle olsun, şöyle giyinsin, böyle iş yapsın gibi kriterler gözetmiyorum. Ne zaman kime âşık olacağınız hiç belli olmuyor. Alakasız birine de gönlüm kayabilir

Beyaz Yalan dizisinin konusu

İnsanlar çift yaratılmıştır derler… Alara ve Melek’i yan yana görenler, bu sözün doğruluğuna yemin edebilirdi… Bu iki genç kız, sanki birbirinin kopyası gibiydi… Farklı olan tek şey, kaderleriydi…

Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmuştu Alara… Hayal edebileceği her şeye sahipti, özgürlüğü hariç… Melek ise yoksulluğun içine açmıştı gözlerini… Güzeldi, iyi kalpliydi, çalışkandı, hırslıydı… Belki de tek ihtiyacı olan şey, bugüne kadar yüzüne gülmeyen şanstı!

Beyaz Yalan, bu iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin hikayesi… Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaad eden bir oyunun hikayesi…

BEYAZ YALAN OYUNCU KADROSU

Kutsi ve Deniz Baysal’ın başrollerini paylaştığı dizide; Ebru Aykaç, Ege Aydan, Onur Dikmen, Ebru Aytemur, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Çetin Karakul, Biran Damla Yılmaz, Fatih Dokgöz , Dilara Topuklular, Berkan Bulut, Elif İskender, Ayça Yağcıoğlu, Özge İnce ve Pınar Deniz gibi isimler rol alıyor.