Beş Kardeş dizisi ne zaman başlayacak? (İlk bölüm tarihi)

Beş Kardeş dizisi ne zaman başlayacak? İlk bölüm ne zaman yayınlanacak?

Beş Kardeş dizisi 16 Şubat Pazartesi günü ilk bölümüyle birlikte başlayacak.

Dizinin ilk fragmanı 12 Aralık 2014 tarihinde yayınlandı. Ancak üzerinden 2 ay sonra dizinin ilk bölümü başlayabildi.

Beş Kardeş fragmanında çalan Müslüm Gürses şarkısının adı için tıklayın

NEDEN HALA BAŞLAMADI?

Beş Kardeş dizisi uzun zamandır bekleniyor. Özellikle Leyla ile Mecnun dizisi hayranları… Çünkü, Beş Kardeş’in yönetmenliğini Onur Ünlü yapıyor. Onur Ünlü, daha önce de Leyla ile Mecnun’un yönetmenliğini üstlenmişti.

Beş Kardeş dizisi başrol oyuncusu ise Serkan Keskin oldu. Serkan Keskin, Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail Abi karakteriyle fenomen olmuştu.

Leyla ile Mecnun dizisinin bu önemli ismi Beş Kardeş dizisinde yer alınca bu kitlenin dikkatini çekti.

Yine Behzat Ç. dizisinde Harun karakterini oynayan Fatih Arıtman da Beş Kardeş dizisi ile televizyon ekranlarına dönecek.

Beş Kardeş dizisi hakkında konuşulanlar

Habertürk gazetesi televizyon yazarı Mustafa Doğan, Beş Kardeş dizisi için “Yapımcı, çekimleri tamamlanan ilk 7 bölümü yayıncı kanala gönderdi. Asıl sorun da işte o zaman patlak verdi. Ortaya çıkan işi beğenmeyen kanal yönetimi, yapımcıdan ilk 6 bölümü 3’e indirmelerini, birinci bölümün de 150 dakikaya çıkarılmasını istedi” diye bir yazı kaleme aldı.

Bunun üzerine yapım şirket Ay Yapım bu açıklamayı yaptı:

“Çekimlerine bir süredir devam edilen Beş Kardeş dizisinin hali hazırda çekilmiş 3 bölümü bulunmaktadır. İlk bölümün birleştirilmesi; fikir birliğiyle alınmış, tamamen editoryal bir karardır. Dizi sektöründe olanların gayet iyi bilecekleri gibi ilk bölüm süresinin normalden daha uzun olması sık karşılaşılan ve rekabetle ilgili bir durumdur. Bu tüm editoryal kadronun ortak kararıdır. Daha da önemlisi, yazıda söylenilenin aksine bu karar sebebiyle, kamera önü ve kamera arkası tüm ekip 2 bölüm ücreti almıştır; çekilen 3 bölümün ücreti ise 4 bölüm olarak ödenmiştir. Hele ki yazıda geçen kanal tarafından beğenilmedi yorumu ise tamamen hayal ürünüdür. Buna da en güzel cevabı dizi yayınlandığında izleyici verecektir