Bana Masal Anlatma ne zaman vizyona girecek?

Bana Masal Anlatma filmi ne zaman vizyona girecek? Bana Nasıl Anlatma filmi vizyon tarihi…

Leyla ile Mecnun dizisinin senarist Burak Aksak’ın filmi Bana Masal Anlatma, 9 Ocak Cuma günü vizyona girecek.

Bana Masal Anlatma fragman

BANA MASAL ANLATMA KONUSU 

Hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin göz bebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir! Zira Ayperi el attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı tadında bir kızdır. Biri kahraman olmak isterken, diğeri kahramanının peşindedir…

Bana Masal Anlatma sıradan bir mahallede, eskimeyen dostlukların kanatları altındaki iki gencin hikayesi!

Delikanlı, kalbi iyilikle dolu, kızlar konusunda şeytanın bacağını kıramamış, çekingen dolmuş şoförü Rıza. Kız ise, elini attığı her şeyi değiştirip güzelleştiren masal kahramanı, hayran olunası Ayperi…

OYUNCULAR

Leyla ile Mecnun’un senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak’ın senaryosuna ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini yine televizyon ekranlarından aşinası olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Filmde, Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya ve de konuk oyuncular olarak Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun isimleri yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Bana Masal Anlatma afişi

Afişin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

bana masal anlatma afiş

Bana Masal Anlatma’nın başrol oyuncularından Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep karakteriyle tanındı. Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken sayesinde geniş genç bir kitlenin hayranlığını kazandı.

Diğer başrol oyuncusu Fatih Arıtman’ı ise Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinden tanınıyor. Harun karakterini canlandıran Fatih Arıtman, daha sonra dizinin Behzat Ç.: Seni Kalbime Göndüm ve Behzat Ç.: Ankara Yanıyor filmlerinde de yer aldı.

Her iki oyuncu da kısa bir süre de olsa Leyla ile Mecnun dizisinde rol almıştı.

Fatih Arıtman, Leyla ile Mecnun’da yine Behzat Ç.’deki karakteri Harun’u oynamıştı.

HandeDoğandemir ise 20 bölüm boyunca Şans karakteri ile Leyla ile Mecnun’da yer almıştı.