Alina Boz’un sevgilisi var mı? (Paramparça Hazal)

Alina Boz’un sevgilisi var mı?

Paramparça dizisinde Hazal karakterini canlandıran Alina Boz, güzelliği ile ilgi çekiyor.

Peki Alina Boz’un sevgilisi var mı?

Alina Boz, Hürriyet gazetesinde Hakan Gence’nin bu yöndeki sorularına cevap verdi. Alina Boz’un sevgilisi nasıl biri olmalı? İşte anlattıkları…

Gelen şöhretten sonra aşk hayatınız nasıl?

Hayatımda biri yok. En son yıllar önce çıkma teklifi aldım. O zamanlar öyleydi. Şimdi değişti.

Şimdi yöntem ne?

Instagram üzerinden mesaj göndermek. Hatta dizi başladıktan sonra bir çocuk vardı. Leyla’yla (Paramparça dizisinde Cansu’yu canlandıran Leyla Tanlar) bana aynı anda yazıyordu…

Sizin kalbinizi nasıl bir erkek çalar?

Olgunluk önemli. Öyle üçgen vücut falan gibi beklentilerim yok. Ama kumral her zaman iyidir.

ALİNA BOZ DİĞER SORULARA DA ŞÖYLE CEVAP VERDİ

Sizin hikâyeniz nerede başlıyor?

Annem Rus. Babam Bulgaristan göçmeni. 7 yaşıma kadar Rusya’da yaşadım. Evde hep Rusça konuşulurdu. Rusya’da şiire, edebiyata ilgi çok. Ben de meraklıydım. Resim, heykel, bale, buz pateni ve yüzmeyle ilgilenirdim. Babamın işi dolayısıyla İstanbul’a geldik. Türkiye’ye taşındıktan sonra dans ve tiyatroya başladım.

Sizi kim keşfetti?

Altı yıl önce kışın bir alışveriş merkezinde bir çocuk etkinliği vardı. Ön sıralardan izliyordum. Noel Baba kılığındaki adam yanıma geldi, “Çok tatlı bir çocuksun annen seni mutlaka ajansa yazdırmalı” dedi. Annemler yazdırdı. Endimol’ün keşfiyle ‘Paramparça’ya başladım.

ALİNA HAKKINDA YORUMLAR

Ekşi Sözlük’te bir kişi Alina’yı eskiden tanıyan biri genç oyuncu hakkında bu yorumda bulunmuş:

“Gazetede haberini gördüm. Annemin ‘foreigners living in İstanbul’ grubunda annesiyle tanışmıştı. Birkaç kez buluştuk. Annesi Rus. Çok tatlı cana yakın bir kadındı. Üvey babası Türk olabilir simdi ama kendi babası Bulgar ya da Arnavut, öyle hatırlıyorum. Kesinlikle Türklük yok, anneler konuşurken aklıma kalmış. Aramızda sanırım 7-8 yaş var, dolasıyla sokakta beraber oyun oynamazdık. Ama kendisi çok tatlı bir çocuktu, nazikti. O da ülke değiştirmiş, annesi yeniden evlenmiş, alışma süreci yaşıyordu. Sonra biz ABD’ye döndük. Şu anda büyümüş, oyuncu olmuş, gazetede gördüm. Güzel tatlılığını devam ettirmiş. Umarım çok başarılı olur tatlı Alina”