Alina Boz ile Murat Boz akraba mı?

Alina Boz hakkında merak edilen bir konu var: Murat Boz ile akraba mı?

Aynı soyadı paylaşmalarından dolayı ikilinin hayranları bu ayrıntıyı merak ediyor.

Paramparça dizisinde Hazal karakterini canlandıran Alina Boz bu soruya cevabı hazır. Bilindiği kadarıyla bir akrabalık söz konusu değil. Alina ve Murat arasındaki bağ Süleyman Demirel’le Volkan Demirel arasındaki bağ kadar alakasız.

Paramparça dizisi hangi restoranda çekiliyor – tıklayın

Alina Boz hakkında bazı bilgiler…

Alina Boz hayatı hakkında bazı bilgileri Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye anlattı:

  • Annem Rus. Babam Bulgaristan göçmeni.  7 yaşıma kadar Rusya’da yaşadım. Evde hep Rusça konuşulurdu. Rusya’da şiire, edebiyata ilgi çok. Ben de meraklıydım. Resim, heykel, bale, buz pateni ve yüzmeyle ilgilenirdim. Babamın işi dolayısıyla İstanbul’a geldik. Türkiye’ye taşındıktan sonra dans ve tiyatroya başladım.
  • Altı yıl önce kışın bir alışveriş merkezinde bir çocuk etkinliği vardı. Ön sıralardan izliyordum. Noel Baba kılığındaki adam yanıma geldi, “Çok tatlı bir çocuksun annen seni mutlaka ajansa yazdırmalı” dedi. Annemler yazdırdı. Endimol’ün keşfiyle ‘Paramparça’ya başladım.
  • Ben ‘Hazal’a hak veriyorum. Fakir bir ortamda büyümüş, sonra bir bakıyor aileleri küçükken karışmış. Aslında anne-babası Türkiye’nin en zengin ailelerinden. Yıllarca onun yerine çok güzel hayat süren bir kız varmış. Hırslanıp sinirlenmesi normal.

ALİNA BOZ’UN KARAKTERİ HAZAL…

Alina Boz, Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisinde Hazal karakterini canlandırıyor.

Hazal, yoksul bir aileden geliyor. Babası yıllardır Almanya’da ama ne arayıp ne soruyor. Daha sonra öğreniyor ki; aslında hastanede bebekler karışmış ve aslında zengin bir ailenin çocuğu… Hatta bir keresinde; Hazal, Dilara’nın yanına taşındıktan sonra yalının şoförü ile Mercedes marka bir otomobille okula gitti. Gider gitmez hemen inmedi. Belli bir süre bekledi. Zil çalıp arkadaşları bahçeye çıkınca Mercedes’ten indi. Böylece herkese geldiği otomobili göstermiş oldu. İşte Paramparça dizisinin Hazal’ı böyle gösteriş meraklısı bir karakter…

Hazal, lüks yaşama çok düşkün, gösteriş meraklısı bir genç kız. Cansu’yu kıskandığı da aşikar. Hastanedeki karışıklık yüzünden kendi hayatının çalındığını düşüyor. Kendi yaşaması gereken hayatı Cansu’nun yaşadığı algısında…